Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: autopujcovna-autopujcovny.info » Výběr autopůjčovny
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Všeobecné informace o autopůjčovnách
Na co dávat pozor při výběru autopůjčovny
Zavoláme Vám

Výběr autopůjčovny

Výběr autopůjčovny

5. 6. 2013, 12:40

Potřebujete si půjčit auto a nevíte, kterou autopůjčovnu zvolit? Pokoušeli jste se zorientovat podle konečné ceny ale rozdíly mezi jednotlivými půjčovnami jsou jen minimální?

Vybírejte autopůjčovnu podle služeb, ne podle ceny

Zkuste se rozhodnout na základě doplňkových služeb nabízených autopůjčovnou k pronájmu vozu. Budete překvapeni jakého servisu a služeb navíc se Vám může k půjčenému vozidlu dostane.

Autopůjčovny v dnešní době nabízí k pronájmu vozu i další služby navíc. Právě služby navíc nebo jinak řečeno doplňkové služby jsou zákazníky hodně poptávané a mají v mnoha případech rozhodující vliv při výběru autopůjčovny zákazníkem.

Autopůjčovny stejně jako jiné subjekty přecházejí k širší nabídce a neomezují se pouze na základní služby spojené s pronájmem automobilu. Dá se říci, že tento rozšiřující se podnikatelský model je založen na principu nejen prodat zákazníkovi co nejvíce najednou ale prodávat mu častěji a více.Výběr autopůjčovny Právě udržování stálých a spokojených zákazníků je v dnešní době pro firmy a stejně tak autopůjčovny prioritou. Autopůjčovny mají tu možnost a výhodu, že doplňkovým službám k pronájmu automobilu se meze nekladou neboli, jejich rozsah je hodně široký. Z této situace těží nejvíce zákazník, který má možnost jednoduše a rychle porovnat nabídky konkurenčních subjektů a vybrat si podle toho, co u kterého subjektu, v tomto případě autopůjčovny získá navíc. I mezi autopůjčovnami panuje silná konkurence a jako vždy a všude platí, že ten, co nabízí nejpružnější a nejširší portfolio služeb třeba i přizpůsobené každému zákazníkovy na míru vyhrává. Individuální přístup k zákazníkovy je trend, kterého si je zákazník vědom a proto i individuální přístup a nastavení služeb své osobě očekává. Pokud zákazník už autopůjčovnu navštíví s přáním pronajmout si vůz, měl by mu personál autopůjčovny věnovat dostatečnou pozornost a nabídnout služby odpovídající jeho požadavkům.

Minimální standard který by měla autopůjčovna nabízet je následující:

 • Kompletní pojištění vozidla na celou dobu pronájmu
 • Kompletní asistenční služby pro případ havárie
 • Přistavení nového vozu v případě technické poruchy či havárie vozidla
 • Libovolná možnost zvolit si doplňkovou výbavu vozidla kam patří např. dětské autosedačky, nosiče lyží, kol atd.
Zobrazení: 97185 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 1
poradíte mi někdo nějakou seriózní autopůjčovnu v Brně?...jana22. 8. 2012
diskuze

Podobné články
 • Všeobecné informace o autopůjčovnách

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (0)

  Autopůjčovna vám nabízí celou řadu značek, vybrat si můžete z rozmanité nabídky aut a záleží pouze na vás, na jak dlouho a jaké auto si půjčíte. Autopůjčovna se vám bude vždy snažit vyhovět, protože pronajímá auta nejen standardního vybavení, ale také nadstandardního, a to zejména pro náročnou klientelu.

 • Proč využívat služeb autopůjčoven?

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Autopůjčovny Vám pomohou v jakékoliv situaci týkající se automobilů. Vaše auto je v servisu, nemáte žádné vozidlo, nebo si prostě chcete jen nějaké půjčit?

 • Výběr autopůjčovny

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Potřebujete si půjčit auto a nevíte, kterou autopůjčovnu zvolit? Pokoušeli jste se zorientovat podle konečné ceny ale rozdíly mezi jednotlivými půjčovnami jsou jen minimální?

 • Okamžité řešení: Autopůjčovna

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (3)

  Pokud si člověk potřebuje přepravit z místa na místo a nemá vlastní auto, nebo to jeho vypoví službu, ale i z mnoha dalších důvodů, je řešením návštěva autopůjčovny. Dnes ji najdeme v každém větším městě.