Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: autopujcovna-autopujcovny.info » Okamžité řešení: Autopůjčovna
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Všeobecné informace o autopůjčovnách
Na co dávat pozor při výběru autopůjčovny
Zavoláme Vám

Okamžité řešení: Autopůjčovna

Okamžité řešení: Autopůjčovna

5. 6. 2013, 12:40

Pokud si člověk potřebuje přepravit z místa na místo a nemá vlastní auto, nebo to jeho vypoví službu, ale i z mnoha dalších důvodů, je řešením návštěva autopůjčovny. Dnes ji najdeme v každém větším městě.

Vlastní auto a žena se nepůjčují

Půjčit si auto od kamaráda nebo od souseda je krajní řešení a občas se nevyplácí. Proto je v případě potřeby rozumné vyhledat profesionální službu se všemi zárukami. Navíc si člověk může vybrat značku, model, velikost vozu a to jak na potřebný čas, tak jen k dopravě z místa na místo. Ani nemusíte umět řídit, k současné nabídce na trhu patří i zapůjčení vozidla s řidičem.

Vozidlo podle potřeby

V autopůjčovně si lze opatřit nejen běžné osobní vozy, ale i sportovní auta, kabriolety, SUV, luxusní limuzíny, mikrobusy i minibusy, dodávky a přívěsné vozíky nebo nákladní auta a motocykly a dokonce i vodní skútry. Tedy vozy vícemístné, užitkové, běžné i luxusní.

Vozidlo si lze zapůjčit krátkodobě i na delší čas, což platí pro jednotlivce i pro firmy, např. hotely a cestovní kanceláře, které často upřednostňují služby autopůjčoven před vlastním vozovým parkem.

Bezpečnost na prvním místě

Každé vozidlo prochází před zapůjčením poměrně přísnou kontrolou odborníkem a většina autopůjčoven svůj vozový park často obměňuje, takže auta splňují vždy technické parametry pro způsobilou jízdu na veřejné komunikaci. Způsob jízdy už je závislý na schopnostech řidiče.

Ke službám autopůjčoven patří i asistenční služba a to i v dalších evropských státech.

Zákonné i havarijní pojištění (s omezenou odpovědností za škody způsobené vlastním zaviněním) je součástí půjčovného. Obvykle ale nenese pronajímatel odpovědnost za věci, které ponechá řidič či osádka ve vozidle.

Další služby

Běžně dnes přistaví autopůjčovna vůz na dohodnuté místo a to i zdarma a dohodnutá cena se nenavýší o žádné další poplatky. Její pracovníci procházejí kurzy jednání se zákazníky, takže vystupují na úrovni. Součástí služeb jsou akční nabídky a slevy.
Zobrazení: 93862 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 3
Bydlím v Praze a auto nepotřebuju moc často, maximálně jedno...Karel22. 8. 2012
Zdravím, zkuste tuto firmu www.dodavky-za-babku.cz , poskyt...Dodávky Za Babku2. 5. 2016
Doporučuji www.ofran.cz - zajišťuje pro cestovatele půjčován...Jitka Nová26. 10. 2016
diskuze

Podobné články
 • Všeobecné informace o autopůjčovnách

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (0)

  Autopůjčovna vám nabízí celou řadu značek, vybrat si můžete z rozmanité nabídky aut a záleží pouze na vás, na jak dlouho a jaké auto si půjčíte. Autopůjčovna se vám bude vždy snažit vyhovět, protože pronajímá auta nejen standardního vybavení, ale také nadstandardního, a to zejména pro náročnou klientelu.

 • Proč využívat služeb autopůjčoven?

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Autopůjčovny Vám pomohou v jakékoliv situaci týkající se automobilů. Vaše auto je v servisu, nemáte žádné vozidlo, nebo si prostě chcete jen nějaké půjčit?

 • Výběr autopůjčovny

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Potřebujete si půjčit auto a nevíte, kterou autopůjčovnu zvolit? Pokoušeli jste se zorientovat podle konečné ceny ale rozdíly mezi jednotlivými půjčovnami jsou jen minimální?

 • Okamžité řešení: Autopůjčovna

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (3)

  Pokud si člověk potřebuje přepravit z místa na místo a nemá vlastní auto, nebo to jeho vypoví službu, ale i z mnoha dalších důvodů, je řešením návštěva autopůjčovny. Dnes ji najdeme v každém větším městě.