Právě vyšlo


Výběr autopůjčovny

5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)
navigation iconNacházíte se: autopujcovna-autopujcovny.info » Nezáleží pouze na ceně - Autopůjčovna Brno
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Všeobecné informace o autopůjčovnách
Na co dávat pozor při výběru autopůjčovny
Zavoláme Vám

Nezáleží pouze na ceně - Autopůjčovna Brno

Nezáleží pouze na ceně - Autopůjčovna Brno

5. 6. 2013, 12:34

Pokud si půjčujete vůz od autopůjčovny více než jednou za rok, měli by jste popřemýšlet nad tím, zda je Vaše současná autopůjčovna skutečně tou nejlepší volbou. Nemáte vlastní vůz a rádi by jste nějaký konečně vlastnili jenže finanční situace Vaší rodiny tomu brání? Přemýšlejte. Nabídne Vám Vaše autopůjčovna finančně zajímavý odkup? Ne, tak je asi na čase ji vyměnit.

Odprodej dlouhodobě pronajatého auta

V době ekonomické krize záleží všem především na ceně. Toto tvrzení které zaznívá z úst většiny povolaných je ve své podstatě logické. Ovšem většina firem dnes ví, že nízká cena není jedinou determinantou.

Firma je také subjekt který se potýká s krizí a to nejen v této chvíli. Snižování nákladů, efektivnější vynakládání finančních prostředků, snižování stavu zaměstnanců. To jsou jen některé příklady toho, jak se firmy snaží ekonomicky přežít a udržet své podnikání nad vodou. V dnešní době stále více firem přichází na to, že snižování nákladů není tou nejefektivnější cestou. Mnohé firmy tedy razí myšlenku stejných či vyšších cen za stejný produkt ale k němu něco přidávají. To něco, je přidaná hodnota. Přidaná hodnota spočívá například v prodloužení záruky, službách poskytovaných ve standardu, či v podobě benefitů. Autopůjčovna Brno je firma, která na tržní situaci včas a pružně reaguje a proto svým klientům nenabízí stejné ceny přidanou hodnotu ale jde mnohem dál. Nabízí víc za míň. Autopůjčovna Brno není jen půjčovnou vozidel ale je především partnerem. Autopůjčovna Brno nabízí svým klientům služby, které jsou vyloženě nadstandardní a na dnešním trhu je prozatím jen stěží najdeme. Zde je příklad některých takových služeb:

Dlouhodobý pronájem vozidel finančně výhodnější než běžný leasing
Zprostředkování leasingu na přání
Odprodej půjčovaného vozu za velice příznivých podmínek


Další službou, kterou Autopůjčovna Brno nabízí je například kompletní správa firemního vozového parku která má za účel jediné. Tím účelem je samozřejmě finanční efektivita a tím ušetřené náklady. Správa vozového parku autopůjčovnou zatím není příliš rozšířenou službou, respektive není autopůjčovnami nabízena a to z důvodu, že správa vozového parku vyžaduje naprosto profesionální přístup a odbornost, kterou mnohé autopůjčovny na rozdíl od autopůjčovny Brno nabídnout nemohou.


Garážová vrata


Více informací na téma garážová vrata naleznete na stránkách společnosti Altoma.
Zobrazení: 78474 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Všeobecné informace o autopůjčovnách

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (0)

  Autopůjčovna vám nabízí celou řadu značek, vybrat si můžete z rozmanité nabídky aut a záleží pouze na vás, na jak dlouho a jaké auto si půjčíte. Autopůjčovna se vám bude vždy snažit vyhovět, protože pronajímá auta nejen standardního vybavení, ale také nadstandardního, a to zejména pro náročnou klientelu.

 • Proč využívat služeb autopůjčoven?

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Autopůjčovny Vám pomohou v jakékoliv situaci týkající se automobilů. Vaše auto je v servisu, nemáte žádné vozidlo, nebo si prostě chcete jen nějaké půjčit?

 • Výběr autopůjčovny

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Potřebujete si půjčit auto a nevíte, kterou autopůjčovnu zvolit? Pokoušeli jste se zorientovat podle konečné ceny ale rozdíly mezi jednotlivými půjčovnami jsou jen minimální?

 • Okamžité řešení: Autopůjčovna

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (3)

  Pokud si člověk potřebuje přepravit z místa na místo a nemá vlastní auto, nebo to jeho vypoví službu, ale i z mnoha dalších důvodů, je řešením návštěva autopůjčovny. Dnes ji najdeme v každém větším městě.