Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: autopujcovna-autopujcovny.info » Autoškola Chomutov
Všeobecné informace o autopůjčovnách
Na co dávat pozor při výběru autopůjčovny
Zavoláme Vám

Autoškola Chomutov

Autoškola Chomutov

10. 9. 2012, 9:46

Asi jen málokdo z nás si dokáže představit moderní plnohodnotný život bez automobilu. Vždyť například i větší rodinný nákup na víkend by se bez auta změnil v mnohem složitější a náročnější úkol. Mnozí si tedy dodělávají autoškolu.

Kvalitní autoškola Chomutov

Po řidičském průkazu touží nejen "čerství dospělí", ale v podstatě kdokoli. Jak tedy vybrat tu správnou autoškolu? Především kvalitní, takovou, kde získáme potřebné vědomosti, dovednosti, schopnosti, abychom se stali dobrými řidiči, především účastníky dopravního provozu bezpečnými pro sebe i ostatní? Nahlédněme například na nabídku autoškoly v Chomutově autoškola-omega.cz.

Služby autoškol

Pokud vybíráme autoškolu, první co nás asi zajímá je její dostupnost. Součástí, respektive v podstatě hlavní částí výuky jsou totiž praktické jízdy, cvičné hodiny za volantem. Mysleme na to, že zatím jsme neřidiči, tedy čím blíže to z domova do autoškoly máme, tím lépe. Praxe řízení motorových vozidel skupiny B, tedy té nejčastěji požadované, se skládá z několika částí.

Ve 34 vyučovacích hodinách, které autoškola omega v Chomutově nabízí, je zahrnut výcvik v řízení motorového vozidla 28 hodin. Automobil je nutné umět nejen řídit. Měli bychom se o něj dokázat alespoň v základech i postarat. Proto jsou připojeny i 2 vyučovací hodiny výcviku praktické údržby vozidla. Velmi podstatnou částí jsou i 4 hodiny praktické zdravotní přípravy. Vždyť ruku na srdce, kdo z nás by byl schopen poskytnout první pomoc při autonehodě.

Z čeho se skládají testy v autoškole

Nabídka služeb autoškoly omega odpovídá v podstatě požadavkům na závěrečnou zkoušku. Ta se skládá z písemného vědomostního testu, ústní zkoušky z údržby vozidla a zdravovědy a především ze zkušební jízdy. Vedle praktických jízd tedy autoškoly samozřejmě nabízejí i teoretické hodiny. V chomutovské omeze je to 11 lekcí týkajících se předpisů, zdravovědy, zásad bezpečné jízdy. Dokonce obdržíte i učebnici zdarma a v poslední hodině máte možnost zkusit si testy „nanečisto“.

A kolik autoškola stojí

Ceny za autoškolu jsou různé. Liší se i pode skupiny vozu, na který chcete řidičský průkaz získat. Myslete ale vždy na to, že jen dobrá autoškola z vás udělá dobrého a bezpečného řidiče!
Zobrazení: 79954 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články