Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: autopujcovna-autopujcovny.info » Autopůjčovny – s čím vším počítat
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Všeobecné informace o autopůjčovnách
Na co dávat pozor při výběru autopůjčovny
Zavoláme Vám

Autopůjčovny – s čím vším počítat

Autopůjčovny – s čím vším počítat

5. 6. 2013, 12:34

Nemáte vlastní automobil ale přesto by jste rádi vzali svou rodinu na víkendový výlet do přírody? Takové letní stanování v kempu může být velice příjemné ale doprava vlakem či autobusem s dvěma dětmi a hromadou zavazadel může plánovaný víkend už v prvopočátku pokazit.

Autopůjčovna pomůže

Napadlo Vás ,že si auto půjčíte v autopůjčovně ale nevíte, co takové půjčení vozu obnáší? Čtěte tedy dále. Podíváme se na ceny autopůjčoven zblízka.

Autopůjčovny, jejich rady, tipy, doporučení a ceny

Dnes stačí zadat do vyhledávače klíčové slovo autopůjčovna a zobrazí se Vám nespočet firem, které v tomto oboru podnikají. Není ovšem autopůjčovna jako autopůjčovna. Než si autopůjčovnu vyberete, je hodně důležité přečíst si podmínky zápůjčky. Není to totiž tak jednoduché jak se zdá. Na první pohled si můžete říci, že 500Kč.- na den za půjčení vozu není tak mnoho a Váš rozpočet to unese. Nenechte se ovšem uvést v omyl. Většina autopůjčoven opravdu nabídne auto již za výše uvedenou částku ale vězte, že to není cena konečná.

Autopůjčovna do základní ceny půjčovaného vozu na den, kromě základní ceny promítá v závislosti na Vašem výběru

 • volné kilometry – omezené/neomezené, u omezených účtuje za jejich – překročení
 • pojištění – závislé na volbě spoluúčasti 5%/10%
 • druhý řidič
 • dětská autosedačka
 • přistavení/vrácení vozidla mimo kancelář
 • asistenční služba
 • vratná záloha

S čím vším počítat v autopůjčovnách

Uveďme si příklad. Chcete si auto půjčit na víkend. Tedy vyzvednout si ho v pátek odpoledne a vrátit ho v pondělí ráno. Jedná se tedy rámcově o čtyři dny. Zaujme Vás nabídka vozu od 400Kč.-/den. Máte možnost zvolit si omezený počet ujetých kilometrů nebo neomezený počet kilometrů. Pokud zvolíte omezený a nevejdete se do limitu, rozdíl samozřejmě doplatíte. Pokud zvolíte neomezené kilometry, cena se vyšplhá již na 1.000Kč.-/den. Dále zaplatíte za pojištění, minimálně 100Kč.-/den. Pokud nemáte vlastní dětské autosedačky a máte dvě děti, jejich pronájem Vás přijde na dalších 500Kč,–. Pokud budete chtít mít jistotu a pojistit si asistenční službu, zaplatíte dalších 400Kč.-. Výsledná cena tedy je 6.307Kč.-/ 4 dny. Připočtěte vratnou zálohu která se pohybuje od 5.000 do 25.000Kč,– a zjistíte, že jste se od ceny 400Kč,–/den hodně vzdálili. Jak už bylo řečeno,půjčoven vozů je bezpočet. Vybírejte tedy takovou autopůjčovnu, která vám k základní ceně vozu na den započte co nejméně dalších položek a u které je například pojištění či asistenční služba již zahrnuta v ceně. Samozřejmostí je průhledný výpočet ceny ještě před půjčením vozu.

Zobrazení: 93600 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 1
Zdravím, pokud můžu doporučit mou oblíbenou autopůjčovnu do...Miroslav7. 4. 2016
diskuze

Podobné články
 • Všeobecné informace o autopůjčovnách

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (0)

  Autopůjčovna vám nabízí celou řadu značek, vybrat si můžete z rozmanité nabídky aut a záleží pouze na vás, na jak dlouho a jaké auto si půjčíte. Autopůjčovna se vám bude vždy snažit vyhovět, protože pronajímá auta nejen standardního vybavení, ale také nadstandardního, a to zejména pro náročnou klientelu.

 • Proč využívat služeb autopůjčoven?

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Autopůjčovny Vám pomohou v jakékoliv situaci týkající se automobilů. Vaše auto je v servisu, nemáte žádné vozidlo, nebo si prostě chcete jen nějaké půjčit?

 • Výběr autopůjčovny

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Potřebujete si půjčit auto a nevíte, kterou autopůjčovnu zvolit? Pokoušeli jste se zorientovat podle konečné ceny ale rozdíly mezi jednotlivými půjčovnami jsou jen minimální?

 • Okamžité řešení: Autopůjčovna

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (3)

  Pokud si člověk potřebuje přepravit z místa na místo a nemá vlastní auto, nebo to jeho vypoví službu, ale i z mnoha dalších důvodů, je řešením návštěva autopůjčovny. Dnes ji najdeme v každém větším městě.