Právě vyšlo


Výběr autopůjčovny

5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)
navigation iconNacházíte se: autopujcovna-autopujcovny.info » Autopůjčovna s vámi či bez vás?
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Všeobecné informace o autopůjčovnách
Na co dávat pozor při výběru autopůjčovny
Zavoláme Vám

Autopůjčovna s vámi či bez vás?

Autopůjčovna s vámi či bez vás?

5. 6. 2013, 12:34

Chystáte se na služební cestu, ale nechce se vám zjišťovat složitý systém tamější hromadné dopravy? Nebo snad nemáte dost peněz na zakoupení vlastního automobilu a sílu řešit náročnou administrativu? Využijte služeb autopůjčovny. Ve světě internetu a mobilních telefonů to pro vás bude hračka. Autopůjčovny poskytují rozsáhlé služby a určitě i vy si vyberete.

Autopůjčovny, jejich rady, tipy, doporučení a ceny

Zorientovat se ve městě, kde jste nikdy dříve nebyli, je samozřejmě velice těžké. V pohodlí "vlastního" automobilu, navíc s GPS, jde vše snáze. Proč tedy nenavštívit autopůjčovnu a tento drobný nedostatek neodstranit? Dnes ani není třeba někam chodit. Stačí si zvolit na webu příslušné autopůjčovny vůz, vyplnit online rezervaci, poslat penízky a vyrazit.

V případě zájmu autopůjčovna dopraví vybrané auto k letišti, nebo si jej můžete vyzvednout přímo v autopůjčovně. Některé firmy dnes nabízejí i možnost zvolit kterékoliv místo, kde vůz převzít, ba dokonce se lze přes telefon domluvit, že auto zanecháte v ujednané, samozřejmě pro vás příznivé, lokalitě. Takže nemusíte do autopůjčovny vůbec jezdit.

Není to drahé?

Autopůjčovna s vámi či bez vás?

Jaké cenové relace autopůjčovny poskytují? To závisí na více faktorech – velikosti a značce vozu, stáří auta, ale také na pověsti autopůjčovny. Většinou stojí pronájem automobilu od dvou set do několika tisíců korun za jeden den. Také bývá vyžadována záloha pro případ zničení či odcizení vozu. Ta už se pohybuje v řádu tisíců, ale vrátíte-li auto ve stavu zapůjčení, bude vám záloha vrácena. Říkáte si, že sice jedete pryč na několik dní, ale auto vám bude stačit na jeden den? To je možné, ale pro vás nevýhodné. Autopůjčovny obvykle vyžadují za jednodenní zapůjčení více, naopak dlouhodobé půjčovné vás vyjde levněji.

Chci autíčko, ne autobus

Při dnešních kapacitách vozových parků se vám jistě nestane, že autopůjčovna nenabízí typ, který by vám vyhovoval. Autopůjčovny dávají na výběr z aut pro dva, menších čtyřdvéřových či rodinných vozů, ale i minibusů, limuzín či „sporťáků“. Zajímáte-li se o vybavení, máte k výběru typ bez klimatizace, s klimatizací, bez navigace, s navigací, s malým či velkým kufrem, se skládací střechou, s lepším ozvučením a mnohým dalším. Jak vidíte, autopůjčovny dbají o své zákazníky.

Zobrazení: 81778 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Všeobecné informace o autopůjčovnách

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (0)

  Autopůjčovna vám nabízí celou řadu značek, vybrat si můžete z rozmanité nabídky aut a záleží pouze na vás, na jak dlouho a jaké auto si půjčíte. Autopůjčovna se vám bude vždy snažit vyhovět, protože pronajímá auta nejen standardního vybavení, ale také nadstandardního, a to zejména pro náročnou klientelu.

 • Proč využívat služeb autopůjčoven?

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Autopůjčovny Vám pomohou v jakékoliv situaci týkající se automobilů. Vaše auto je v servisu, nemáte žádné vozidlo, nebo si prostě chcete jen nějaké půjčit?

 • Výběr autopůjčovny

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Potřebujete si půjčit auto a nevíte, kterou autopůjčovnu zvolit? Pokoušeli jste se zorientovat podle konečné ceny ale rozdíly mezi jednotlivými půjčovnami jsou jen minimální?

 • Okamžité řešení: Autopůjčovna

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (3)

  Pokud si člověk potřebuje přepravit z místa na místo a nemá vlastní auto, nebo to jeho vypoví službu, ale i z mnoha dalších důvodů, je řešením návštěva autopůjčovny. Dnes ji najdeme v každém větším městě.