Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: autopujcovna-autopujcovny.info » Autopůjčovna Europcar - půjčujete si víc než auto
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Všeobecné informace o autopůjčovnách
Na co dávat pozor při výběru autopůjčovny
Zavoláme Vám

Autopůjčovna Europcar - půjčujete si víc než auto

Autopůjčovna Europcar - půjčujete si víc než auto

5. 6. 2013, 12:34

Dostali jste se do situace kdy nutně potřebujete vůz? Společnost Czech Rent a Car s.r.o. která u nás vystupuje pod sjednocujícím mezinárodním logem Autopůjčovna Europcar Vám pomůže prakticky s jakýmkoliv Vaším požadavkem.

Autopůjčovna Europcar - historie

Společnost byla založena po 2. světové válce ve Francii a až do roku 1972 působila jako národní společnost. Pak postupně odkoupila podobné národní autopůjčovny v dalších státech a díky tomu získala mezinárodní působnost. Své služby nabízí v 2.400 provozovnách v 96 zemích světa a k dispozici má více než 220.000 vozidel. Toto je naší zárukou kvality - Naše sdělení jsou jednoduchá a snadno pochopitelná. Slíbíme pouze to, co skutečně můžeme dodržet.

Vozidlo si samozřejmě můžete půjčit u jakékoli jiné autopůjčovny – my jsme však dceřinou společností Svazu českých a moravských spotřebních družstev.

Na území České Republiky Vám nabízíme služby v 18 stanicích, které mají uniformní image. Garantujeme Vám úhlednost, čistotu prostředí a dostupnost, která je v souladu s našimi standarty kvality. Vozový park naší autopůjčovny čítá více než 320 vozidel (ve stáří do 6 měsíců) umožňuje pohodlný výběr značky a typu, který právě potřebujete. Potřebujete řidiče, který hovoří několika světovými jazyky? Potřebujete vozidlo přistavit před Vaší kancelář, před Váš dům nebo kamkoli jinam? Chcete si půjčit vozidlo na den, týden či měsíc? Pro autopůjčovnu Europcar to není problém a vše jsme pro Vás schopni zařídit na základě Vašich požadavků. Non-stop technická asistenční služba je pro nás samozřejmostí.

Také Vám nabízíme široké spektrum služeb již v rezervačním procesu. Na tomto poli se vedle telefonu stal velice důležitým nástrojem internet, počty rezervací přes internet u nás stále vzrůstají. Z principu samozřejmě neupřednostňujeme žádný z těchto rezervačních postupů, ale nabízíme klientům možnost volby ze všech dostupných způsobů rezervace, abychom vyšli vstříc Vašim individuálním potřebám.

V autopůjčovně Europcar si půjčujete mnohem více než jen auto. Více služeb, více pozornosti, větší výběr, ale především více radosti z jízdy automobilem. Autopůjčovna Europcar je značka světové kvality

Zobrazení: 74321 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Všeobecné informace o autopůjčovnách

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (0)

  Autopůjčovna vám nabízí celou řadu značek, vybrat si můžete z rozmanité nabídky aut a záleží pouze na vás, na jak dlouho a jaké auto si půjčíte. Autopůjčovna se vám bude vždy snažit vyhovět, protože pronajímá auta nejen standardního vybavení, ale také nadstandardního, a to zejména pro náročnou klientelu.

 • Proč využívat služeb autopůjčoven?

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Autopůjčovny Vám pomohou v jakékoliv situaci týkající se automobilů. Vaše auto je v servisu, nemáte žádné vozidlo, nebo si prostě chcete jen nějaké půjčit?

 • Výběr autopůjčovny

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (1)

  Potřebujete si půjčit auto a nevíte, kterou autopůjčovnu zvolit? Pokoušeli jste se zorientovat podle konečné ceny ale rozdíly mezi jednotlivými půjčovnami jsou jen minimální?

 • Okamžité řešení: Autopůjčovna

  5. 6. 2013, 12:40 | Diskuze (3)

  Pokud si člověk potřebuje přepravit z místa na místo a nemá vlastní auto, nebo to jeho vypoví službu, ale i z mnoha dalších důvodů, je řešením návštěva autopůjčovny. Dnes ji najdeme v každém větším městě.